Kariéra

Vďaka našim komplexným službám sme sa podielali na významných realizáciach dopravnej infraštruktúry, občianskej a administratívnej výstavby, inžinierskych
a priemyselných stavieb.

Projektant/-ka – inžinierskych stavieb - mosty a tunely

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): 1 900 EUR/mesiac, základná mzda je stanovená v závislosti od praktických skúseností, 13.plat, mimoriadne odmeny, príplatky a mnohé iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manažovanie prác na pridelenej zákazke
  • príprava a spracovanie projektových úloh na zadaných projektoch na všetkých stupňoch PD (železničné a cestné mostné konštrukcie)
  • zodpovednosť za pridelené úlohy v rámci projektového tímu
  • získavanie, posudzovanie a overovanie vstupných podkladov k realizácii zákazky
  • spolupráca s ďalšími profesiami v rámci proj. tímu
  • dodržiavanie interných predpisov podľa ISO 9001/2001
  • výkon AD, technické poradenstvo, komunikácia so zákazníkmi

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • osobný a profesijný rast, široké možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné, manažérske)
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • práca so skúsenými odborníkmi aj v rámci medzinárodných projektov
  • práca v dynamickom kolektíve
  • zdravotné zabezpečenie
  • sociálne výhody aj pre rodinných príslušníkov (kultúra, šport, výlety a pod.)
  • príjemné pracovné prostredie
  • dovolenka naviac
  • príspevky na DDS
  • príplatky za autorizačné osvedčenie a pod

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • stavebný smer
  • dopravné stavby

Počet rokov praxe

  • 5

Softvérové znalosti

  • AutoCAD - Pokročilý
  • MS Office - Pokročilý
  • SCIA Engineer - Základy
  • GEO 5 - Základy
  • IDEA StatiCa - Základy
  • Midas Civil - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • požadujeme oprávnenie vykonávať odborné činnosti vo výstavbe podľa zákona SNR č. 132/1992 Zb. v znení zákona č. 236/2000 Z.z.
  • vítame medzinárodné skúsenosti v oblasti projektovania
  • zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, strategické myslenie, precíznosť, dodržiavanie termínovej disciplíny, spolupráca v každej situácii, odolnosť voči stresu

Jazykové znalosti

  • vítaná je znalosť anglického jazyka

Vodičský preukaz

  • B

Prihlásiť sa na pozíciu

Prihlásenie sa na pracovnú pozíciu

Pripojiť životopis