Kariéra

Vďaka našim komplexným službám sme sa podielali na významných realizáciach dopravnej infraštruktúry, občianskej a administratívnej výstavby, inžinierskych
a priemyselných stavieb.

Projektant/-ka – trakčné vedenie a energetika

Miesto práce: Bratislava, Žilina
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): (od 1320 Eur - pre absolventov, v závislosti od významnosti profesie, praxe, referencií a pod., Od 1650 Eur a viac - v závislosti od praxe, odbornej spôsobilosti, referencií a pod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Projektant/-ka trakcie a energetických zariadení.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • (od 1320 Eur - pre absolventov, v závislosti od významnosti profesie, praxe, referencií a pod., Od 1650 Eur a viac - v závislosti od praxe, odbornej spôsobilosti, referencií a pod.).
  • prémie 2x ročne podľa interného predpisu, 13. plat, mimoriadne odmeny, príplatky.
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • osobný a profesijný rast, široké možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné, jazykové, manažérske)
  • odborné exkurzie v zahraničí.
  • prácu so skúsenými odborníkmi aj v rámci medzinárodných pracovných pobytov
  • príjemné pracovné prostredie, samostatnú tvorivú prácu.
  • sociálne a zdravotné zabezpečenie
  • kultúrne a športové vyžitie
  • Finančne zabezpečíme aj  externé štúdium.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské vzdelanie daného odboru, stredoškolské odborné vzdelanie
  • ovládanie bežných i špecializovaných softwarových produktov.

Vzdelanie v odbore

  • prax v odbore je výhodou
  • vítaná odborná spôsobilosť

Jazykové znalosti

  • vítaná je znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka

Prihlásiť sa na pozíciu

Prihlásenie sa na pracovnú pozíciu

Pripojiť životopis