Novinky

Neustále napredujeme a rozvíjame práce na projektoch pre našich klientov. 
Zoznámte sa s poslednými aktualitami z našej spoločnosti.

Certifikát ESG

Spoločnosť REMING CONSULT a.s. získala certifikát ESG a má skóre „A – Výborný“

Viac o novinke

Archív noviniek

 • Stavba roka 2022

  Združenie pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej, vyhlásili 28. ročník celoštátnej verejnej neanonymnej súťaže „STAVBA ROKA 2022“. Združenie pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej, vyhlásili 28. ročník celoštátnej verejnej neanonymnej súťaže „STAVBA ROKA 2022“.

  Viac o novinke
 • Železničná stavba desaťročia 2012-2022

  V dňoch 14.-15.3.2023 sa konal 17.ročník konferencie FKD v Bratislave, ktorej cieľom bolo poukázať na pretrvávajúce rozdiely medzi jednotlivými európskymi regiónmi a hľadanie spoločnej cesty, ktorá by pomohla napĺňať stratégiu Európskej únie v rámci rozvoja kvalitnej železničnej dopravnej siete a znižovania negatívnych vplyvov dopravy na životné prostredie.

  Viac o novinke
 • 25. výročie spoločnosti REMING CONSULT a.s.

  Spoločenská udalosť pri príležitosti 25.výročia založenia spoločnosti REMING CONSULT a.s. s obchodnými partnermi dňa 19.10.2022.

  Viac o novinke
 • 25. narodeniny spoločnosti REMING CONSULT a.s.

  V rámci 25. výročia založenia našej spoločnosti sme spoločne oslávili firemné narodeniny v Starel Lesnej.

  Viac o novinke
 • ŽSR, dostavba zriaďovacej stanice Žilina-Teplička

  Dnes bola podpísaná zmluva o dielo na projekt pracovne nazývaný Uzol Žilina. Projekt ŽSR, Dostavba zriaďovacej stanice Žilina-Teplička a nadväzujúcej železničnej infraštruktúry v uzle Žilina je prvou modernizáciou významného dopravného uzla v histórii železníc.

  Viac o novinke
 • Nové priestory RC v ZA od 1.6.2021

  Od 1. júla 2021 sa žilinské stredisko sťahuje do nových priestorov na Hollého ul. Č.6 v Ziline, ktoré poskytnú našim zamestnancom komfortné pracovné prostredie, splňujúce najvyššie štandardy kladené na moderné pracovisko.

  Viac o novinke